Archiv článků

SKARLET rock

23.3.2019 J A N K O V I C E sál obecního úřadu

Konec letní sezóny...

Přátelé, tak letní sezóna nám pomalu končí. A po menším oddechu, který si teď naordinujeme se přesuneme do sálů a hospůdek. Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vás v nějakém tom správně zažloutlém sálu :-) . Na podzimním a zimním rozpisu se průběžně pracuje, tak občas mrkněte.

Nové Mp3 ukázky

Čus fanďátka, na těchto ofiko stránkách si můžete v sekci Mp3. Poslechnout nebo stáhnout pár Mp3 ukázek z našich vystoupení :-)

Brusné 660 let...

VELKÉ DÍKY, vám všem za úžasný včerejšek!! Zvukaři a světýlkáři, pořadatelé a hlavně vy, FANS......bylo to na podtrženou jedničku. Užili jsme si to parááádně!! A už teď se těšíme na příště. Pár super foteček naleznete v sekci fotogalerie :-)

Foto z Loukova...

V sobotu 3.2.2018 jsme se sešli na maškarního bálu v Loukově. Doufáme, že se všichni dobře bavili, děkujeme všem za výbornou atmosféru. A v sekci fotogalerie naleznete fotečky za které děkujeme kamarádovi Jardovi Indrákovi :-)  https://skarletrock.rajce.idnes.cz/3.2.2018_Loukov_-_maskarni_bal/

Maškarní hasičský bál...

 Sbor dobrovolných hasičů Loukov Vás zve na tradiční maškarní hasičský bál, který se koná v sobotu 3. února na KD v Loukově. Hrát bude skupina Skarlet rock  V průběhu večera proběhne hlasování o nejlepší masky, ty nejlepší si odnesou ceny. Bude připravena bohatá tombola. Vstupné: masky -...

Aktualizována sekce fotogalerie

Byla aktualizována sekce "Fotogalerie". Prohlédnout si tak můžete nové fotografie ze všech akcí, které jsme si společně užili.

Pálení čarodějnic Veselíčko...

Přidáváme pár foteček z Veselíčka. Ještě jednou dík, že jste přišli i přes tu velkou zimu a že jste vytvořili super atmosféru!!!

Velikonoční Rusava...

Přidáváme do fotogalerie pár foteček z Rusavy. Ještě jednou dík, že jste přišli a že jste vytvořili super atmosféru!!!

Fotečky z Jankovic...

Děkujeme všem co přišli na zábavu do Jankovic, byl to krásný večer za který vám moc děkujem. Diky moc, lidi, těšíme se na Vás na dalším bigbítě! A pár povedených foteček naleznete ve Fotogalerii :-)